Nieuwe functionaliteit - Reacties plaatsen via Facebook (e.a.)

Op de website van VV Kessel is een nieuwe functie toegevoegd. Vanaf nu is het mogelijk om via je Facebook account te reageren op diverse inhoud op de website. Zo kan je een reactie plaatsen bij een wedstrijdverslag, iemand linken bij een openstaande vacature, enz. enz. Het bericht wat je op de website plaatst, kun je ook in je tijdlijn op Facebook laten weergegeven zodat je vrienden op de hoogte worden gebracht van je nieuwe bericht.

Hiermee is het de bedoeling dat de website van VV Kessel wat interactiever wordt en het voor iedereen leuk blijft (of wordt) om geregeld een bezoek te brengen aan de website. Vanzelfsprekend hangen hier ook enkele verantwoordelijkheden aan vast. Denk daarom van te voren even na wat je wilt schrijven en besef je dat iedereen dit kan lezen.

Veel lees (en nu ook schrijf)plezier gewenst!

Volg VV Kessel ook op Facebook 

Sportpark De Roode Egge
Roode Eggeweg 6a Kessel
0774621833 - info@vvkessel.nl