Faillissement Masita

Onlangs bereikte ons het bericht dat Masita failliet is. Aangezien vv Kessel 1½ jaar geleden gekozen heeft voor Masita als clublijn is dit natuurlijk een vervelend iets. Ook gezien het feit dat er nog diverse leden wachten op hun reeds bestelde (en betaalde) kleding. Deze leden zijn ingelicht door Sport 2000 De Bruijn.

Vrijdag 9 januari heeft er overleg plaatsgevonden tussen vv Kessel en Sport 2000 De Bruijn en daarin is besloten dat vv Kessel voorlopig de ontwikkelingen omtrent de mogelijke doorstart van Masita afwacht. De kans hierop is groot en hopelijk kunnen we hier eind januari meer duidelijkheid in verschaffen. Mocht er eerder nieuws zijn dan melden we ons gelijk via site/Facebook.

Vertrouwende erop jullie voldoende te hebben geïnformeerd.

Met sportieve groet,

Bestuur VV Kessel

Sport 2000 De Bruijn

Volg VV Kessel ook op Facebook 

Sportpark De Roode Egge
Roode Eggeweg 6a Kessel
0774621833 - info@vvkessel.nl