Clubkleding met de Feestdagen

Beste leden van VV Kessel,

Levering gepersonaliseerde clubkleding met de Feestdagen

Al sinds jaar en dag is Sport2000 de Bruijn onze kledingleverancier en sponsor. Onze goedheiligman en de kerstman weten dit...ze moeten uiteraard wel op tijd hun bestelling doorgeven aan Sport2000 de Bruijn. Wil jij daarom op tijd en gegarandeerd je gepersonaliseerde bestelling in huis hebben zet dit dan vroegtijdig op je lijstje. Wellicht komen dan al je vv Kessel artikelen in je schoen;)

Sint:

Gegarandeerde levering uiterlijk 5 dec. indien besteld t/m zondag 25 november

Kerst:

Gegarandeerde levering uiterlijk 24 dec. indien besteld t/m zondag 16 december

Tevens hebben we nog een leuke cadeautip.

handdoek2018

Volg VV Kessel ook op Facebook 

Sportpark De Roode Egge
Roode Eggeweg 6a Kessel
0774621833 - info@vvkessel.nl