VRIJWILLIGERSCOMMISSIE VV KESSEL

Even voorstellen: VRIJWILLIGERSCOMMISSIE VV KESSEL

Sinds dit jaar is er een nieuwe vrijwilligerscommissie bestaande uit: Bram Geraedts, Fleur Boll, Bert Lenders en Mitch Giesbertz. De vrijwilligerscommissie wil een bijdrage leveren aan het binnenhalen, begeleiden, belonen en behouden van vrijwilligers voor VV Kessel. Want zoals bekend: zonder vrijwilligers, geen VV Kessel! 

Wil jij graag als vrijwilliger iets betekenen voor onze club of heb je misschien wel goede tips voor het vrijwilligersbeleid? Laat het ons weten! Neem contact met ons op via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Volg VV Kessel ook op Facebook 

Sportpark De Roode Egge
Roode Eggeweg 6a Kessel
0774621833 - info@vvkessel.nl