Wil jij komend seizoen gaan voetballen bij VV Kessel

Het zonnetje schijnt heerlijk en inmiddels zijn de trainingen weer opgestart en hopen wij in het nieuwe seizoen weer wedstrijden te kunnen gaan spelen. Vind jij het ook leuk om samen met je vriendjes of vriendinnetjes te voetballen bij VV Kessel?

Meld je dan voor 1 juni aan via https://www.vvkessel.nl/lid-worden!

Informeer ook naar de mogelijkheid m.b.t. proeftrainingen om te kijken of je voetbal leuk vindt via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

π“πšπ  𝐣𝐒𝐣 𝐒𝐧 𝐝𝐞 𝐫𝐞𝐚𝐜𝐭𝐒𝐞𝐬 𝐝𝐒𝐞𝐠𝐞𝐧𝐞 𝐝𝐒𝐞 𝐝𝐒𝐭 π›πžπ«π’πœπ‘π­ 𝐳𝐞𝐀𝐞𝐫 𝐦𝐨𝐞𝐭 π₯𝐞𝐳𝐞𝐧?

PS: Delen graag!

Volg VV Kessel ook op Facebook 

Sportpark De Roode Egge
Roode Eggeweg 6a Kessel
0774621833 - info@vvkessel.nl