Voorlopige Teamindeling Jeugd Seizoen 2020/2021

De voorbereidingen voor het komende voetbalseizoen zijn al in volle gang en de afgelopen periode is de Jeugdcommissie dan ook druk bezig geweest met een voorlopige teamindeling op te zetten. We hebben alle voors en tegens tegen elkaar afgewogen en naar onze mening is deze indeling de best passende. Deze teamindeling is voorlopig, omdat de ervaring leert dat er in de periode tussen nu en start seizoen nog wel wat mutaties zullen plaatsvinden. We zullen elke nieuwe aanmelding die na deze indeling binnenkomt afzonderlijk beoordelen of deze nog geplaatst kan worden.

Een aandachtspunt zijn de krappe teams bij de leeftijdscategorieën JO11, JO12, JO13 en JO15. 

Ook zijn we nog op zoek naar technisch kader. Met name bij de oudere leeftijdscategorieën is hier een uitdaging om dit gevuld te krijgen. Mocht iemand een tip hebben, laat ons het dan weten.

De trainingstijden en veldbezetting zal in de komende periode nog verder uitgewerkt worden en gepubliceerd worden als deze gereed is.

INDELING KLIK HIER

Jeugdcommissie vv Kessel

Ruud Heldens

Kim Hunnekens

Ruud Dings

Bram Pennings

Freek Hillen

Volg VV Kessel ook op Facebook 

Sportpark De Roode Egge
Roode Eggeweg 6a Kessel
0774621833 - info@vvkessel.nl