Teamindeling VVKessel junioren

Bijgaand wordt een hernieuwde versie van de teamindelingen voor de jeugd van het seizoen 2020/21 geplaatst. Door aan- en afmeldingen zijn enkele teams nog gewijzigd ten opzichte van de indeling gepubliceerd eind juni. 

Zie: https://vvkessel.nl/documenten/VVKJeugdindeling2020-21.pdf

Een aandachtspunt blijft de krappe teams bij de leeftijdscategorie√ęn JO11, JO12, JO13 en JO15. We verwachten dan ook dat andere teams behulpzaam zullen zijn bij het eventueel uithelpen van deze teams. 

Ook zijn we nog op zoek naar technisch kader. We zijn blij dat we het technisch kader van JO19-1 rond hebben gekregen. Met name bij JO19-2, JO17-1 en JO12-1 zoeken we nog leiders/trainers. Mocht iemand een tip hebben, laat ons het dan weten.

Tevens hebben we de trainingsdagen en tijden bijgevoegd in dit nieuwsbericht.

Zie: https://vvkessel.nl/documenten/VVKTrainingstijden2020-21.pdf

Mochten er nog vragen zijn, gelieve dit rechtstreeks met een persoon van de jeugdcommissie te communiceren.

Met vriendelijke groet,

Bram Pennings

Ruud Dings

Ruud Heldens

Kim Hunnekens

Freek Hillen

Volg VV Kessel ook op Facebook 

Sportpark De Roode Egge
Roode Eggeweg 6a Kessel
0774621833 - info@vvkessel.nl