Wedstrijden van de regiocup + afscheid John Paulissen

Beste ouders, opa's, oma's, broertjes en zusjes,
Zaterdag 26 juni zijn de laatste wedstrijden van de regiocup en het mooie is dat publiek weer aanwezig mag zijn. VV Kessel wil dit heuglijke feit niet ongemerkt voorbij laten gaan en zet een springkussen klaar voor de jeugd en de terrasjes staan klaar voor de ouders!
Er zijn de hele dag leuke jeugdwedstrijden en als klap op de vuurpijl zal er om 16 uur een wedstrijd gespeeld worden ter ere van het afscheid van John Paulissen als trainer. Het huidige eerste elftal van vv Kessel speelt dan tegen de selectie van Kessel in de jaren 2006 - 2009. Zij strijden dan om de John Paulissen cup. Komt dat zien! ☀️⚽️☀️⚽️

Volg VV Kessel ook op Facebook 

Sportpark De Roode Egge
Roode Eggeweg 6a Kessel
0774621833 - info@vvkessel.nl