Steun onze dames in de TOPPER!

De dames van VV Kessel zijn in een spannende titelstrijd verwikkeld geraakt en maken zich op voor de beslissende fase van de competitie. Vrijdag 15 april staat er een heuse topper op het programma op sportpark de Lust tegen Koningslust. De strijd zal dan losbarsten om de koppositie (op basis van verliespunten) en onze dames kunnen alle steun gebruiken dan. Wat zou het mooi zijn als de dames in grote getallen ondersteund worden door de trouwe vv Kessel supporters.

Kom dus allen vrijdag 15 april om 19.00 uur naar de topper Koningslust - vv Kessel. Dan maken we er samen voor de dames van VV Kessel een GOEDE VRIJDAG van.

Koningslust Kessel dames flyer foto

Volg VV Kessel ook op Facebook 

Sportpark De Roode Egge
Roode Eggeweg 6a Kessel
0774621833 - info@vvkessel.nl